Ambalajlama

bir sanattır. Kayseri evden eve nakliyet” sektöründe firmamız bu işi en iyi yapan kuruluşlardan ilkidir yılların tecrübesi ve teknolojisinin de yardımıyla bunu başarmıştır. Muhtelif nedenlerle ambalajlanması gereken ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı ile ambalajlanma hizmetleri yapılır.
firmasının paketleme elemanları özenle kırılma tahlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar birleiştirirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir. Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli ambalajlama malzemelerinden ve personelimizin paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz.
Firmamız kayseri emniyet evden eve nakliyat olrak da Ev Taşımacılığı Sırasında Elektronik Eşyaların ( Televizyon, bilgisayar, dvd, ses sistemleri ) ve Beyaz Eşyaların ( Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, fırın vb.) ambalajlanması ve paketlenmesi sırasında eşyaların çizilmemesine dikkat edilmeli ona göre ambalajj malzemesi seçilmelidir.kayserievdenevenakliyatsirketleri
“Koltuk Takımları”
Koltuk takımlarınızın yanları sökülür ve küçülmesi sağlanır. Önce streç ambalaj ile hijyenik şekilde sarılır. Daha sonra üzerine yurt dışından ithal abmalajlama malzemeleriyle ikinci kat paketleme yapılır. İkinci yuvanızda koltuk takımlarınızın yanları takılarak istediğiniz yere bırakılır.
Yataklar, Baza ve Yatak Başları
Ev taşımalarınızda yatak odanızda bulunan yataklarınız demonte edilir. Yataklarınız hijyenik tek kullanımlık hijyenik streç ambalajlar ile sarılır. Yatak başı ve yanları pıt pıt ambalaj ile sarılır. İkinci evinizde yatak başı ve yanları monte edilerek yatağınız yerine yerleştirilir.

Paketleme için uygun materyal ve araçların sağlanması
Modern yöntemlerle paketleme hizmetleri
Eşyaların sökülmesi, paketlenmesi, uygun koli ve sandıklarda muhafazası
Paketlenen eşyaların envanterinin yapılması
Donanımlı araçlarla nakliye hizmetleri
Eşyaların evden eve teslimi
Paketlerin açılması, eşyaların kurulum ve montaj işlemlerinin yapılması
Ev içinde eşyaların yerleştirilmesi

Kayseri De Evden Eve Nakliyat Şehir içi ve şehirler arası Ev Taşıma

ev taşımalarınız da tüm eşyalarınız aynı hassasiyette taşınır. Mesafeye bakılmaz taşınan her eşya en iyi şekilde sarılır ve paketlenir. Firma olarak müşteri memnuniyetine dayalı taşıma yapıyoruz. kayseri emniyet evden eve taşımacılık firması olarak Size hayal ettiğiniz kayseri evden eve nakliyat hizmetini sunarak müşteri ağımızı genişletiyoruz. Hiç bir şart altında eşyanızın bir tanesi bile sarılmadan araca indirilmez.

“Nelere Dikkat Edilmelidir”
Bu konuda taşıyıcı personelin profesyonel olması veya merdiven boşluğunun çok geniş olması, taşınmasını istediğiniz eşyayı ambalajlamadan taşınabileceği anlamına gelmemelidir.

Hemen Ara.